Природата и любовта – да обичаме чрез добри дела

По повод Свети Валентин в ОУ „Хаджи Димитър“, с. Бяла се проведе творческа

инициатива на тема „Природата и любовта – да обичаме чрез добри дела“.

В рамките на дейността учениците изработиха тематични мечета чрез оцветяване,

апликиране и работа с хартия и картон. Чрез своите творби децата изразиха

разбирането си за любовта като грижа, доброта, внимание и уважение към хората,

природата и света около нас.

По време на инициативата учениците работиха с желание и въображение, като

развиваха своите творчески умения, естетически усет и способност за работа както

самостоятелно, така и в екип.

Дейността допринесе за изграждане на ценности като доброта, съпричастност и

уважение към околните, както и за развитие на творческото мислене и фината

моторика на учениците.

Остави коментар

Имейл адресът Ви няма да бъде публикуван.