Коледен жест на доброта и споделена радост
На 18 декември 2025 г. ученици от ОУ „Хаджи Димитър“, с. Бяла, посетиха ДГ
„Иглика“, където споделиха духа на предстоящите коледни празници.
С много настроение и усмивки учениците поздравиха децата от детската градина с
коледна песен и им поднесоха скромни, но от сърце изработени коледни подаръци.
Малките домакини също отвърнаха с празнична програма и коледна песничка, с
което направиха срещата още по-вълнуваща и емоционална.
В знак на благодарност и гостоприемство, децата и екипът на ДГ „Иглика“ поднесоха
на учениците красив коледен венец и отправиха топло празнично приветствие, което
допълни празничната атмосфера и направи срещата още по-незабравима.
Срещата премина в атмосфера на топлина, радост и взаимност, като създаде
незабравими спомени за всички участници.
Подобни инициативи възпитават у учениците доброта, съпричастност и уважение
към другите.