Коледно посещение в ДГ „Иглика“

Коледен жест на доброта и споделена радост

На 18 декември 2025 г. ученици от ОУ „Хаджи Димитър“, с. Бяла, посетиха ДГ

„Иглика“, където споделиха духа на предстоящите коледни празници.

С много настроение и усмивки учениците поздравиха децата от детската градина с

коледна песен и им поднесоха скромни, но от сърце изработени коледни подаръци.

Малките домакини също отвърнаха с празнична програма и коледна песничка, с

което направиха срещата още по-вълнуваща и емоционална.

В знак на благодарност и гостоприемство, децата и екипът на ДГ „Иглика“ поднесоха

на учениците красив коледен венец и отправиха топло празнично приветствие, което

допълни празничната атмосфера и направи срещата още по-незабравима.

Срещата премина в атмосфера на топлина, радост и взаимност, като създаде

незабравими спомени за всички участници.

Подобни инициативи възпитават у учениците доброта, съпричастност и уважение

към другите.

Остави коментар

Имейл адресът Ви няма да бъде публикуван.