ПРИ НАС Е ТАКА ! март 26, 2018 Остави коментар РАБОТИМ В ЕКИП, РЕШАВАМЕ ЗАДАЧИ, ПРИЕМАМЕ ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВА, ПЕЧЕЛИМ, ГУБИМ…, ТВОРИМ, ЗАБАВЛЯВАМЕ СЕ, ПРИГОТВЯМЕ ВКУСНИ И КРАСИВИ САНДВИЧИ, ПИЕМ ЧАЙ ОТ ПЛАНИНСКИ БИЛКИ. ЕТО ВИЖТЕ!
Тържествено откриване на STEM център 15 май 2026 0 коментара С вълнение Ви каним на официалното откриване на новата STEM среда в ОУ „Хаджи Димитър“ – с. ...